Premium Terminale płatnicze

Aplikacja LightPOS

Terminal płatniczy zawsze z Tobą

LightPOS to nowoczesne rozwiązanie płatnicze, które zamienia telefon lub tablet w terminal płatniczy, umożliwiając przyjmowanie płatności zbliżeniowych w każdym miejscu, o dowolnej porze. Sprawia to, że obsługa klienta jest tym samym łatwa i mobilna. Korzystanie z aplikacji LightPOS w celu przyjmowania płatności zbliżeniowych możliwe jest przy użyciu każdego urządzenia z systemem Android (telefon lub tablet; w wersji 6.X lub nowszej), wyposażonego w moduł NFC i mającego dostęp do internetu oraz usług Google. System akceptuje transakcje płatnicze dokonywane kartami Visa i Mastercard, a także urządzeniami z włączoną usługą Apple Pay lub Google Pay.

Integracja ułatwiająca pracę

PayTel LightPOS posiada możliwość integracji z innymi aplikacjami, co usprawni obsługę klientów, bez konieczności ponawiania tej samej operacji w dwóch lub więcej aplikacjach. Realizacja płatności w ramach jednego systemu bez wątpienia ułatwia codzienną pracę.

W PayTel dużą wagę przykładamy do intuicyjności naszych produktów, tak aby stanowiły one realną pomoc dla przedsiębiorców w ich codziennej pracy. Jesteśmy przekonani, że używając aplikację LightPOS nasi klienci będą sprawnie obsługiwać przyjmowanie płatności i w ten sposób wspierać rozwój swoich biznesów. Proces weryfikacji wniosków o zakup aplikacji jest skonstruowany w taki sposób, aby przebiegał sprawnie i szybko, a klienci mogli jak najszybciej rozpocząć korzystanie z usługi.

wyjaśnia Bartosz Berestecki.

Bezpieczeństwo jest priorytetem

LightPOS posiada najwyższe standardy zabezpieczeń. Gwarancję niezawodności i najwyższą jakość obsługi każdej transakcji potwierdzają certyfikaty uzyskane od największych i najważniejszych organizacji płatniczych w Polsce, czyli od Visa i Mastercard. Rozwiązanie to jest zgodne z Visa Sensory Branding i Mastercard Sonic, co daje kupującym poczucie pewności i bezpieczeństwa podczas dokonywania płatności zbliżeniowych.

Aplikacja mobilna LightPOS jest dostępna w ramach Programu Polska Bezgotówkowa. Po spełnieniu określonych warunków, użytkownik może korzystać z aplikacji całkowicie za darmo przez 5 miesięcy lub do osiągnięcia obrotu 42 tys. zł.