Zapraszamy do nowej siedziby!
Włocławek, ul. Broniewskiego 20f

Jeśli rozpoczynasz przygodę z biznesem lub już go prowadzisz, musisz zainwestować w niezbędny sprzęt – w tym, między innymi, w kasę fiskalną. Firma BONUS ma doświadczenie w branży fiskalnej od 1999 roku. Dziś prowadzi ją Jacek Kwiatkowski wraz z zespołem serwisantów. Firma zajmuje się sprzedażą i serwisem urządzeń fiskalnych, a ponadto oferuje wynajem terminali płatniczych i szeroki asortyment materiałów eksploatacyjnych. U nas załatwisz też wszystkie formalności związane z fiskalizacją, przeglądami, czy likwidacją urządzeń. Sprawdź, co możesz znaleźć w naszym sklepie i jak BONUS może pomóc Ci w rozwijaniu Twojej firmy!

Rozwiązania dopasowane do Twojego biznesu

BONUS to czołowy sklep i serwis kas fiskalnych we Włocławku. Proponuje szeroki wybór asortymentu dopasowanego do potrzeb klientów i działalności, którą prowadzą. W bardzo różnorodnej ofercie znajdują się nowoczesne produkty, które nie tylko spełniają wszystkie wymagania obowiązujące w danej branży, ale także ułatwiają prowadzenie biznesu. Tutaj każdy znajdzie odpowiednie rozwiązanie dla siebie – niezależnie od tego, czy posiada przedsiębiorstwo handlowe, firmę usługową, czy lokal gastronomiczny. BONUS proponuje również właściwe produkty bez względu na skalę, na jaką prowadzony jest biznes, co oznacza, że znajdziesz tam ofertę zarówno dla dużych sieci, jak i małych lokali.

Jacek Kwiatkowski – właściciel FHU BONUS

„Staramy się oferować naszym Klientom to, czego naprawdę potrzebują. Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana pod kątem rodzaju urządzeń, ich funkcjonalności oraz ceny. Dlatego w BONUS-ie odpowiednie rozwiązania dla siebie znajdą osoby, które prowadzą własny sklep stacjonarny, restaurację, kwiaciarnię, zakład fryzjerski, lokal usługowy, a nawet działalność internetową. Wiemy też, że wybór sprzętu to dopiero początek, dlatego oferujemy także obsługę pozakupową, serwisową oraz szkolenia. Wszystko po to, aby każdy mógł skupić się na swoim biznesie i prowadzić go ze spokojną głową.”

Bogata oferta kas fiskalnych i innych urządzeń

BONUS oferuje kasy i drukarki fiskalne, kasoterminale Pospay, wagi, metkownice, czytniki kodów kreskowych, a także oprogramowania dla firm. Wszystkie te produkty to gwarancja najwyższej jakości. Na półkach czekają kasy czołowych producentów – Posnet, Elzab, Farex i Datecs. Proponowane modele charakteryzują się łatwą obsługą, szybkimi mechanizmami, czytelnymi wyświetlaczami i wygodnymi klawiaturami, co zapewnia większy komfort pracy. Niektóre z urządzeń są także bardzo poręczne i przystosowane mobilnie – idealne, gdy Twój biznes ma taki charakter. BONUS posiada w stałej ofercie duży wybór terminali płatniczych.

Kompleksowa obsługa pozakupowa

Firma współpracuje z najlepszymi dostawcami terminali i kas, dlatego możesz mieć pewność, że podpisywana umowa nie będzie zawierać żadnych ukrytych kosztów. Co ważne, BONUS proponuje nie tylko potrzebny sprzęt, ale także szkolenia z zakresu obsługi – programowania i fiskalizacji. Dla Klientów oczywiście gratis! Możesz skorzystać również z serwisu kas fiskalnych, dzięki czemu oszczędzisz swój czas i pieniądze. Jeśli potrzebujesz idealnego sprzętu do swojej firmy, nie możesz przegapić oferty sklepu BONUS Włocławek. Zapoznaj się z nią i dobierz produkt, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

Gdzie nas znaleźć? Włocławek, ul. Nowcy 30.